Tampo Profi logo
 
 

Wykonujemy następujące rodzaje form drukarskich do tampondruku:

fotopolimerowe

cienkostalowe 0,3mm oraz 0,5mm

cienkostalowe docierane

Stosowane głównie w przemyśle,powierzchnia jest bardzo dokładnie wyszlifowana dzięki czemu osiągają chropowatość rzędu 0,01-0,03µm. (standardowe matryce cienkostalowe charakteryzują się chropowatością na poziomie 0,08-0,12 µm.)

Niska chropowatość przekłada się na bardzo precyzyjne zbieranie farby z matrycy. Twardość 50-52 HRC. Oferujemy dowolne formaty tych form, wykonujemy prace graficzne, pokrywamy emulsją. Termin realizacji do 4 dni roboczych.

grubostalowe

Stosowane głównie w przemyśle, istniej możliwość ich szlifowania i ponownego wytrawienia wzoru. Dzięki jeszcze większej sztywności i niskiej chropowatości (0,01µm) farba zgarniana jest z nich z bardzo wysoką precyzją. Tardość 62-64 HRC.

Oferujemy dowolne formaty tych form, wykonujemy prace graficzne, pokrywamy emulsją. Termin realizacji do 4 dni roboczych.

Wszystkie wykonywane przez nas formy drukarskie poddawane są kontroli jakości podczas ich wykonywania a także przed przekazaniem formy do klienta. Mierzymy głębokość wykonywanych przez nas form Oferujemy możliwość wykonania formy z określoną przez klienta głębokością .