Tampo Profi logo
 
 

Firma Tampo Profi powstała w 1995 roku, założona przez dwóch przyjaciół i partnerów biznesowych, Tomasza Bonisławskiego i Piotra Wieczorka. Zaczynając działalność firma zatrudniała dwóch pracowników i zajmowała się sprzedażą materiałów drukarskich. Sukcesywnie rozszerzając swoją ofertę oraz zatrudniając nowych specjalistów, rozwija się dynamicznie do dziś.

W roku 2000, przy powiększonym już zespole pracowników oraz bogatszej ofercie usług, firma zaczęła importować i eksportować nowoczesne maszyny do tampodruku / tampondruku i sitodruku. W rezultacie baza zadowolonych Klientów wzrosła w ciągu kolejnych pięciu lat do ponad 200, a sama firma przeniosła się do własnej siedziby przy ul. Białołęckiej 140 w Warszawie.

Dzisiejsze Tampo Profi może swoim Klientom zaoferować nie tylko urządzenia do tampodruku i sitodruku, ale również szereg usług powiązanych, w tym opracowanie projektów graficznych, naświetlanie i trawienie matryc, dobór i mieszanie farb oraz produkcję tamponów. Sala prezentacyjna pozwala na wcześniejsze obejrzenie i porównanie maszyn przed ich zakupem, a zespół obsługi Klienta doradzi przy wyborze najlepszych urządzeń.

Ogromne doświadczenie oraz profesjonalizm w działaniu spotkał się z uznaniem niemal 1000 Klientów, którzy korzystają dziś z usług Tampo Profi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY