Tampo Profi logo
 
 

W naszych maszynach stosujemy dwa rodzaje paneli operatorskich.

panel sterowania do tamponiarki

Pierwszy z nich to wysokiej klasy, w pełni graficzny terminal operatorski GOT 1000 firmy MITSUBISHI ELECTRIC. Łączy on w sobie doskonałe parametry, grafikę oraz funkcjonalność. Posiada jasny monochromatyczny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,7 cala z trójkolorowym podświetleniem.

panel sterowania do sitodrukarki

We współpracy z szybkim sterownikiem PLC serii FX3UC pozwalana na wprowadzanie danych przez ekran dotykowy i w ten sposób efektywne sterowanie tamponiarką. Wszystkie komunikaty są w języku polskim, a oprogramowanie zapewnia bezpieczeństwo dostępu do programów użytkownika.

Umożliwia dowolne programowanie pracy maszyny, selekcję i deselekcję kolorów, ustawianie skoku tamponu, dowolnej kolejności pracy poszczególnych zespołów farbowych; nie jest konieczne drukowanie z lewej strony na prawą lub z prawej na lewą, lecz można drukować kolor 1 następnie 3, 4, 2. Sterownik umożliwia współpracę z urządzeniami zewnętrznymi w postaci różnych podajników i innych elementów wchodzących w skład linii automatycznych..

Do sterowania maszyny stosujemy również prosty panel z klawiaturą membranową oparty na sterowniku mikroprocesorowym. Umożliwia on pracę z określonymi programami, ustawianie zwłok czasowych pomiędzy poszczególnymi ruchami maszyny, opcję podwójnego pobierania farby, licznik cykli itd. Doskonale sprawdza się przy wykonywaniu nadruku na elementach małogabarytowych, gadżetach reklamowych, produktów. przemysłowych.